Play-off začína už túto stredu 15.3.2017

   pl  Už túto stredu sa rozbehnú vyraďovacie zápasy play-off ženskej extraligy. V prvom kole po konečnom 8.mieste po základnej a nadstavbovej časti, narazíme na Majstra z Košíc. V 1.kole sa hrá vyraďovacím spôsobom na 2 víťazné zápasy.      Po vzájomnej dohode klubov sa oba zápasy odohrajú v Bratislave a na netradičnom mieste v Hant aréne.      Prvý zápas BK Slovan Bratislava- Good Angels Košice sa odohrá v stredu 15.3.2017 o 19,30 hod. Rozhodujú:Tomašovič - Turček - Donovalová      Druhý zápas Good Angels ošice- BK Slovan Bratislava, odohráme už vo štvrtok 16.3.2017 o 11,00 hod. opäť v Hant aréne. Rozhodujú: Lamoš - Margala - Hudec Najmä druhý zápas sa hrá v netradičnom čase, ale jedným z dôvodov, pre ktorý sme sa rozhodli odohrať zápas v tomto čase je propagácia basketbalu na základných a stredných školách nielen na Slovensku ale v Bratislave, kedy sa v poslednom čase stretávame s nedostatkom detí v prípravkách. Toto je možnosť ako prilákať deti do telocvične a ukázať im "majstra" s pod deravých košov naživo. Oslovili sme základné a stredné školy s možnosťou zúčastniť sa zápasu v pozícii diváka. Aký záujem sme v deťoch prejavili a aj v pedagógoch? Príďte sa presvedčiť sami :-)      Srdečne aj Vás pozývame na zápasy, vieme, že to nebude ľahké, ale verte, že našu kožu len tak ľahko nepredáme. Bojujeme do poslednej minutý a za každého stavu.  

14.03.2017
Play-off začína už túto stredu 15.3.2017
14.Mar.2017

   pl

 Už túto stredu sa rozbehnú vyraďovacie zápasy play-off ženskej extraligy. V prvom kole po konečnom 8.mieste po základnej a nadstavbovej časti, narazíme na Majstra z Košíc. V 1.kole sa hrá vyraďovacím spôsobom na 2 víťazné zápasy.

     Po vzájomnej dohode klubov sa oba zápasy odohrajú v Bratislave a na netradičnom mieste v Hant aréne.

     Prvý zápas BK Slovan Bratislava- Good Angels Košice sa odohrá v stredu 15.3.2017 o 19,30 hod. Rozhodujú:Tomašovič - Turček - Donovalová

     Druhý zápas Good Angels ošice- BK Slovan Bratislava, odohráme už vo štvrtok 16.3.2017 o 11,00 hod. opäť v Hant aréne. Rozhodujú: Lamoš - Margala - Hudec

Najmä druhý zápas sa hrá v netradičnom čase, ale jedným z dôvodov, pre ktorý sme sa rozhodli odohrať zápas v tomto čase je propagácia basketbalu na základných a stredných školách nielen na Slovensku ale v Bratislave, kedy sa v poslednom čase stretávame s nedostatkom detí v prípravkách. Toto je možnosť ako prilákať deti do telocvične a ukázať im "majstra" s pod deravých košov naživo. Oslovili sme základné a stredné školy s možnosťou zúčastniť sa zápasu v pozícii diváka. Aký záujem sme v deťoch prejavili a aj v pedagógoch? Príďte sa presvedčiť sami :-)

     Srdečne aj Vás pozývame na zápasy, vieme, že to nebude ľahké, ale verte, že našu kožu len tak ľahko nepredáme. Bojujeme do poslednej minutý a za každého stavu.

 

ĎALEJ
Zdieľaj
ĎALŠIE ČLÁNKY