Pozvánka na zápas s Popradom

Už túto stredu v 4. semifinálovom zápase playoff o 5.-8. miesto Slovan na domácej palubovke privíta Poprad. Za Slovan by už možno mohla nastúpiť aj kapitánka Vargová, ktorá sa zranila v prvom zápase, ale je tiež možné, že aj Poprad už vycestuje s Petríkovou, ktorá si v tejto sérii ešte stále nezahrala. Je jasné, že Poprad je favorit, ale naše baby už ukázali, že veľkou bojovnosťou môžu súpera potrápiť a možno ich aj potlačiť na rozhodujúci 5. zápas v tejto sérii. “Do zápasu ideme s jasným a jediným cieľom a to vyhrať a pobiť sa o postup do bojov o 5. miesto!“, takto nám krátko a jasne povedala 20-ročná odchovankyňa Slovanu Veronika Dulová. Príďte podporiť naše baby, ktoré hrajú so srdcom a bojujú za Slovan do konca! V stredu  (Dom Športu) o 15:30.   POĎME SLOVAN!

04.04.2017
Pozvánka na zápas s Popradom
04.Apr.2017

Už túto stredu v 4. semifinálovom zápase playoff o 5.-8. miesto Slovan na domácej palubovke privíta Poprad. Za Slovan by už možno mohla nastúpiť aj kapitánka Vargová, ktorá sa zranila v prvom zápase, ale je tiež možné, že aj Poprad už vycestuje s Petríkovou, ktorá si v tejto sérii ešte stále nezahrala. Je jasné, že Poprad je favorit, ale naše baby už ukázali, že veľkou bojovnosťou môžu súpera potrápiť a možno ich aj potlačiť na rozhodujúci 5. zápas v tejto sérii.

“Do zápasu ideme s jasným a jediným cieľom a to vyhrať a pobiť sa o postup do bojov o 5. miesto!“, takto nám krátko a jasne povedala 20-ročná odchovankyňa Slovanu Veronika Dulová.

Príďte podporiť naše baby, ktoré hrajú so srdcom a bojujú za Slovan do konca!

V stredu  (Dom Športu) o 15:30.

 

POĎME SLOVAN!

SPÄŤ
ĎALEJ
Zdieľaj
ĎALŠIE ČLÁNKY