Slovan prehral s Bystricou, no už v piatok privíta Nitru

Slovan sklamal svojich fanúšikov prehrou na domácej palubovke proti Bánskej Bystrici v pomere 42:46. Po veľmi dobrej prvej štvrtine, v ktorej dostal Slovan od súpera iba 1 bod, možno očakával už ľahší priebeh zápasu a po výmene strán už akoby prestal hrať - v útoku sme ťažko hľadali riešenie a aj keď sa baby dostali do dobrej pozície väčšinou neskórovali. Touto prehrou ostal Slovan stále s jediným víťazstvom (4 prehry) a Bystrica si pripísala druhé víťazstvo v tejto sezóne (3 prehry).  Danilo Rakočević: “Nezaslúžili sme si víťazstvo, pretože sme nehrali basketbal. V útoku sme boli pasívny a mali sme slabé zakončenia. Nevyužili sme dobrý začiatok zápasu, aby sme si v prvom polčase získali vyšší rozdiel. Je zaujímavé, že Bystrica mala možnosť strieľať 28 trestných hodov a naopak my iba 8. Teraz máme niekoľko tréningov, aby sme sa pripravili na zápas s Nitrou, ktorý odohráme v piatok a aby sme skúsili tento zápas vyhrať. Myslím si, že máme kvalitu na to, aby sme to splnili.” BK Slovan Bratislava – BK ŠKP 08 Banska Bystrica  42:46 (14:1, 8:12, 3:17, 17:16) Ošťádalová 15 /8 dosk/, Talajková 9 /6 dosk/, Tarkovičová 6, Turzáková 6, Dulová (Olšová 3, Sedláčková 2, Vaigl 1, Vargová, Valachovičová, Mišovičová, Luttmerdingova)

23.10.2017
Slovan prehral s Bystricou, no už v piatok privíta Nitru
23.Oct.2017

Slovan sklamal svojich fanúšikov prehrou na domácej palubovke proti Bánskej Bystrici v pomere 42:46. Po veľmi dobrej prvej štvrtine, v ktorej dostal Slovan od súpera iba 1 bod, možno očakával už ľahší priebeh zápasu a po výmene strán už akoby prestal hrať - v útoku sme ťažko hľadali riešenie a aj keď sa baby dostali do dobrej pozície väčšinou neskórovali. Touto prehrou ostal Slovan stále s jediným víťazstvom (4 prehry) a Bystrica si pripísala druhé víťazstvo v tejto sezóne (3 prehry). 

Danilo Rakočević: “Nezaslúžili sme si víťazstvo, pretože sme nehrali basketbal. V útoku sme boli pasívny a mali sme slabé zakončenia. Nevyužili sme dobrý začiatok zápasu, aby sme si v prvom polčase získali vyšší rozdiel. Je zaujímavé, že Bystrica mala možnosť strieľať 28 trestných hodov a naopak my iba 8. Teraz máme niekoľko tréningov, aby sme sa pripravili na zápas s Nitrou, ktorý odohráme v piatok a aby sme skúsili tento zápas vyhrať. Myslím si, že máme kvalitu na to, aby sme to splnili.”

BK Slovan Bratislava – BK ŠKP 08 Banska Bystrica  42:46 (14:1, 8:12, 3:17, 17:16)

Ošťádalová 15 /8 dosk/, Talajková 9 /6 dosk/, Tarkovičová 6, Turzáková 6, Dulová (Olšová 3, Sedláčková 2, Vaigl 1, Vargová, Valachovičová, Mišovičová, Luttmerdingova)

SPÄŤ
ĎALEJ
Zdieľaj
ĎALŠIE ČLÁNKY