Stav serie s Popradom 1:2

V sobotu nastúpili naše ženy v 3. vzájomnom zápase v skupine o 5.-8. miesto na palubovke súpera z Popradu. Zápas začal koncetrovane v obrane aj útoku,hrali sme si svoju hru. V obrane sme nemohli byť veľmi agresívny, bránili sme múdro bez zbytočných faulov s vedomím, že sa nesmieme vyfaulovať. V druhej štvrtine nám súper odišiel na rozdiel 15 bodov, ale dobrou obranou sme znížili na prijateľný polčasový výsledok 37:30. V druhej polovici zápasu nám dochádzali sily, a celkovo sa nám nedarila streľba spoza trojkového oblúka (1/17 - 5,88%). Po bojovnom výkone a s nasadením všetkých síl a vzhľadom na skutočnosť,že nás do Popradu cestovalo 7 a hralo len 6 hráčok, sme podľahli súperovi o prijateľných 16 bodov. Veríme, že v stredu 5.4 kedy sa séria opäť sťahuje do Bratislavy, podáme kvalitný výkon na hranici svojich síl a možností a víťazstvom si vynútime piaty rozhodujúci zápas. BAM Poprad - BK Slovan Bratislava 62:46 (25:12, 12:18, 17:6, 8:10) Poprad: Ivančakova 6 bodov (14 doskokov, 5 asist), Kudličkova 4, Tetemondova 1, Theiner 12, Hadačova 10 (7 doskokov), Filičkova 7, Husarova 10, Drobna, Grigerova 8, Sojakova 2, Kubova 2. Slovan: Talajkova 21 (11 doskokov), Dulova 6, Zarevucka 4 (5 doskokov), Sedlačkova 7 (4 asist), Turzakova, Paulovičova 8 (6 doskokov), Vargova.