Aj naše kadetky skončili sezónu na 5. mieste

Kadetky BK Slovan ukončili celoslovenskú súťaž na 5. mieste. Dobrú sezónu tohto družstva zhodnotil náš tréner kadetiek Richard Kamenský: “Zápasy s Popradom a s Banskou Bystricou boli naše posledné v tejto sezóne. V podstate už nešlo o postup do Final4, no s Popradom sme odohrali veľmi dobrý zápas, išla z nás energia, dobre sme bránili a v útoku sme hrali aj efektívne no i efektne. Ďakujeme aj rodičom, že vytvorili skvelú atmosféru. Zápas s Bystricou bol náročnejší, ale prvé 3. štvrtiny bol vyrovnaný a bojovný. Potom sme poľavili v obrane, čo súper trestal a keď sme sa ťažšie presadzovali v útoku, Bystričanky vyhrali o 11 bodov. V tejto sezóne bol naším cieľom individuálny rozvoj dievčat a aby svoje silné stránky vedeli využiť v zápasov. Druhoradý cieľ bol postup do prvej osmičky, aby sme odohrali zápasy s čo najsilnejšími družstvami. Nečakali sme, že už 2 kolá pred koncom základnej časti budeme mať istý postup a už vôbec nie, že budeme do poslednej chvíle bojovať o miestenku na finálový turnaj a že s každým súperom z prvej osmičky budeme hrať minimálne vyrovnaný zápas... Ďakujem dievčatám za skvelú sezónu, za prístup a bojovnosť. Rodičom za pomoc a povzbudzovanie. Takisto dievčatám, ktoré hrali prioritne za juniorky, za pomoc najmä počas nadstavby a vedeniu klubu za možnosť odohrať zaujímavú sezónu.” BK Slovan Bratislava - BAM Poprad   69:52 (29:28) Slovan: Riecka 20, Pupáková 14 Poprad: Turzáková 13, Rodáková 10 BK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica   47:58 (22:28) Slovan: Pupáková 13, Olšová 12 Banská Bystrica: Vargová 10, Malovcová, Šunová a Žilinská po 8

15.05.2017
Aj naše kadetky skončili sezónu na 5. mieste
15.May.2017

Kadetky BK Slovan ukončili celoslovenskú súťaž na 5. mieste. Dobrú sezónu tohto družstva zhodnotil náš tréner kadetiek Richard Kamenský:

“Zápasy s Popradom a s Banskou Bystricou boli naše posledné v tejto sezóne. V podstate už nešlo o postup do Final4, no s Popradom sme odohrali veľmi dobrý zápas, išla z nás energia, dobre sme bránili a v útoku sme hrali aj efektívne no i efektne. Ďakujeme aj rodičom, že vytvorili skvelú atmosféru.

Zápas s Bystricou bol náročnejší, ale prvé 3. štvrtiny bol vyrovnaný a bojovný. Potom sme poľavili v obrane, čo súper trestal a keď sme sa ťažšie presadzovali v útoku, Bystričanky vyhrali o 11 bodov.

V tejto sezóne bol naším cieľom individuálny rozvoj dievčat a aby svoje silné stránky vedeli využiť v zápasov. Druhoradý cieľ bol postup do prvej osmičky, aby sme odohrali zápasy s čo najsilnejšími družstvami. Nečakali sme, že už 2 kolá pred koncom základnej časti budeme mať istý postup a už vôbec nie, že budeme do poslednej chvíle bojovať o miestenku na finálový turnaj a že s každým súperom z prvej osmičky budeme hrať minimálne vyrovnaný zápas...

Ďakujem dievčatám za skvelú sezónu, za prístup a bojovnosť. Rodičom za pomoc a povzbudzovanie. Takisto dievčatám, ktoré hrali prioritne za juniorky, za pomoc najmä počas nadstavby a vedeniu klubu za možnosť odohrať zaujímavú sezónu.”

BK Slovan Bratislava - BAM Poprad   69:52 (29:28)

Slovan: Riecka 20, Pupáková 14

Poprad: Turzáková 13, Rodáková 10

BK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica   47:58 (22:28)

Slovan: Pupáková 13, Olšová 12

Banská Bystrica: Vargová 10, Malovcová, Šunová a Žilinská po 8

SPÄŤ
ĎALEJ
Zdieľaj
ĎALŠIE ČLÁNKY