Belasé cestujú pod Tatry

Banská Bystrica vyhrala sériu s Nitrou 3:1 a bude bojovať o 5.miesto. Porazená Nitra čaká tiež na svojho súpera v boji o 7. priečku. Obidve družstvá sa v sobotu večer dozvedia kto bude ich súper v nasledujúcich zápasoch. Už v sobotu o 17:30 v Poprad Aréne sa rozhodne kto bude ďalej s kým bojovať o konečné umiestnenie. Poprad je favorit a musí vyhrať, keďže ich jediný cieľ je 5.miesto. Naopak Slovan za posledných 10 dní vyhral 2 zápasy, dokopy toľko vyhral za celú základnú časť (výhra s Cassoviou Košice sa vymazala kvôli odstúpeniu družstva zo súťaže) a tým sa v tejto sérii dostal na stav 2:2 a nemá čo stratiť, pretože jediné čo musí je v Poprade zabojovať. "Jediné čo chceme je bojovať, či to bude stačiť, uvidíme. Jasné je, že musíme vycestovať s pozitívnou atmosférou a odovzdať na ihrisku za 40 min. všetky sily, ktoré máme. My nemáme čo stratiť a už teraz som veľmi spokojný že sme sa v tejto sérii dostali až do piateho zápasu. Klobúk dole za všetko čo naše baby ukázali", povedal nám tréner Slovana DaniloRakočević. Nech to v sobotu dopadne akokoľek, Slovan bude s výkonom v tejto sérii určite spokojný. Súper neočakával, že Slovan po veľmi ťažkej sezóne ešte nájde takúto motiváciu hrať ďalej. Preto treba pochváliť všetky naše hráčky od najmladšej až po tie  najstaršie, ktoré ukázali veľkú snahu a za to, že dávajú družstvu obrovskú energiu, aby táto sezóna skončila pozitívne. “Myslím si, že keď sme dokázali vyhrať s Popradom 2 zápasy, tak máme šancu vyhrať aj tretí. Určite budeme bojovať a nevzdáme sa, pretože nemáme čo stratiť “, prezradila nám svoje pocity pred zápasom skúsená opora Slovana Renáta Talajková.

07.04.2017
Belasé cestujú pod Tatry
07.Apr.2017

Banská Bystrica vyhrala sériu s Nitrou 3:1 a bude bojovať o 5.miesto. Porazená Nitra čaká tiež na svojho súpera v boji o 7. priečku. Obidve družstvá sa v sobotu večer dozvedia kto bude ich súper v nasledujúcich zápasoch. Už v sobotu o 17:30 v Poprad Aréne sa rozhodne kto bude ďalej s kým bojovať o konečné umiestnenie. Poprad je favorit a musí vyhrať, keďže ich jediný cieľ je 5.miesto. Naopak Slovan za posledných 10 dní vyhral 2 zápasy, dokopy toľko vyhral za celú základnú časť (výhra s Cassoviou Košice sa vymazala kvôli odstúpeniu družstva zo súťaže) a tým sa v tejto sérii dostal na stav 2:2 a nemá čo stratiť, pretože jediné čo musí je v Poprade zabojovať.

"Jediné čo chceme je bojovať, či to bude stačiť, uvidíme. Jasné je, že musíme vycestovať s pozitívnou atmosférou a odovzdať na ihrisku za 40 min. všetky sily, ktoré máme. My nemáme čo stratiť a už teraz som veľmi spokojný že sme sa v tejto sérii dostali až do piateho zápasu. Klobúk dole za všetko čo naše baby ukázali", povedal nám tréner Slovana DaniloRakočević.

Nech to v sobotu dopadne akokoľek, Slovan bude s výkonom v tejto sérii určite spokojný. Súper neočakával, že Slovan po veľmi ťažkej sezóne ešte nájde takúto motiváciu hrať ďalej. Preto treba pochváliť všetky naše hráčky od najmladšej až po tie  najstaršie, ktoré ukázali veľkú snahu a za to, že dávajú družstvu obrovskú energiu, aby táto sezóna skončila pozitívne.

“Myslím si, že keď sme dokázali vyhrať s Popradom 2 zápasy, tak máme šancu vyhrať aj tretí. Určite budeme bojovať a nevzdáme sa, pretože nemáme čo stratiť “, prezradila nám svoje pocity pred zápasom skúsená opora Slovana Renáta Talajková.

SPÄŤ
ĎALEJ
Zdieľaj
ĎALŠIE ČLÁNKY