Juniorky opäť víťazne proti Košiciam a mladšie žiačky porazili Nitru

JUNIORKY, 19. a 20. kolo BK Slovan Bratislava – Young Angels Yellow 59:53 (18:13, 9:12, 18:10, 14:18) Tarkovičová 20 /11 dosk, 7 zisk/, Olšová 12, Ošťádalová 11 /7 dosk/, Lüttmerdingová 4, Rychtarčíková 2 /6 dosk/ (Klamová 7 /7 dosk/, Kocánová 3, Valachovičová, Kollárová, Karasová) BK Slovan Bratislava – Young Angels Blue 53:47 (16:8, 14:15, 17:15, 6:9) Ošťádalová 13 /12 dosk/, Lüttmerdingová 12 /5 dosk, 5 asist/, Tarkovičová 8 /8 dosk/, Rychtarčíková 8 /5 dosk/, Olšová 5 (Klamová 4, Valachovičová 3, Kociánová, Kollárová, Karasová) Tabuľka: 1. Slovan 16-2, 2. Ťahanovce 16-2, 3. YA Yellow 14-4, 4. Zvolen 12-5, 5. SNV 11-6... 15. Myjava 2-14 MLADŠIE ŽIAČKY 1 zápas: Nitra - Slovan 32:50 Zodpovedný prístup k zápasu od začiatku až do konca, ako v útoku tak aj v obrane. Každá hráčka dala svoje maximum na palubovke, bojovala o každú loptu, a svojou bojovnosťou pomáhala k  postupnému zvyšovaniu bodového náskoku v každej štvrtine. Jediná negatívna vec bola obranné doskoky, na ktorých treba pracovať! Body: Laššaková 21, Sobotková 7, Širicová 5, Wilsch, Vojsovičová 4, Jančušková 3, Vrbjarová, Nováková 2, Sedlarová 2. 2. zápas: Nitra - Slovan 44:58 Po zranení Hanky Vrbjarovej v prvom zápase, začiatok druhého zápasu bol náročnejší. V prvej štvrtine sme slabšou obranou a stratenými loptami v útoku súperovi pomohli vyhrať štvrtinu.  Už v druhej štvrtine sme sa dokázali prebrať, vrátiť do správneho nasadenia, a pokračovali tam kde sme skončili v prvom zápase! Znova nám obranné doskoky robili najviac problémov, čo bolo vykompenzované kolektívnou hrou v útoku, ktorá nás doviedla k ďaľšiemu víťazstvu! Body: Laššaková 17, Wilsch 10,  Jančušková, Širicová, Šebeňová, Nováková 6, Sobotková 5, Sedlarová 2.

05.02.2018
05.Feb.2018

JUNIORKY, 19. a 20. kolo

BK Slovan Bratislava – Young Angels Yellow 59:53 (18:13, 9:12, 18:10, 14:18)

Tarkovičová 20 /11 dosk, 7 zisk/, Olšová 12, Ošťádalová 11 /7 dosk/, Lüttmerdingová 4, Rychtarčíková 2 /6 dosk/ (Klamová 7 /7 dosk/, Kocánová 3, Valachovičová, Kollárová, Karasová)

BK Slovan Bratislava – Young Angels Blue 53:47 (16:8, 14:15, 17:15, 6:9)

Ošťádalová 13 /12 dosk/, Lüttmerdingová 12 /5 dosk, 5 asist/, Tarkovičová 8 /8 dosk/, Rychtarčíková 8 /5 dosk/, Olšová 5 (Klamová 4, Valachovičová 3, Kociánová, Kollárová, Karasová)

Tabuľka: 1. Slovan 16-2, 2. Ťahanovce 16-2, 3. YA Yellow 14-4, 4. Zvolen 12-5, 5. SNV 11-6... 15. Myjava 2-14

MLADŠIE ŽIAČKY

1 zápas: Nitra - Slovan 32:50

Zodpovedný prístup k zápasu od začiatku až do konca, ako v útoku tak aj v obrane. Každá hráčka dala svoje maximum na palubovke, bojovala o každú loptu, a svojou bojovnosťou pomáhala k  postupnému zvyšovaniu bodového náskoku v každej štvrtine. Jediná negatívna vec bola obranné doskoky, na ktorých treba pracovať!

Body: Laššaková 21, Sobotková 7, Širicová 5, Wilsch, Vojsovičová 4, Jančušková 3, Vrbjarová, Nováková 2, Sedlarová 2.

2. zápas: Nitra - Slovan 44:58

Po zranení Hanky Vrbjarovej v prvom zápase, začiatok druhého zápasu bol náročnejší. V prvej štvrtine sme slabšou obranou a stratenými loptami v útoku súperovi pomohli vyhrať štvrtinu.

Už v druhej štvrtine sme sa dokázali prebrať, vrátiť do správneho nasadenia, a pokračovali tam kde sme skončili v prvom zápase!

Znova nám obranné doskoky robili najviac problémov, čo bolo vykompenzované kolektívnou hrou v útoku, ktorá nás doviedla k ďaľšiemu víťazstvu!

Body: Laššaková 17, Wilsch 10,  Jančušková, Širicová, Šebeňová, Nováková 6, Sobotková 5, Sedlarová 2.