Juniorky vyhrali základnú časť a MSR sa budú konať v Bratislave

Od nasledujúceho piatku do nedele (18.-20.mája) sa v Bratislave v Dome Športu odohrajú MSR Junioriek. Juniorky Slovana vyhrali základnú časť s bilanciou 26-2 a tak sa očakáva, že získajú aj nejakú medailu. Danilo Rakočević, tréner Slovanu: “Náš cieľ pred touto sezónou bol jasný, dostať sa na Finálový turnaj. Keď sa ukázala šanca, že môžeme základnú časť aj vyhrať a tým získať organizáciu MSR na domácej palubovke, tak sme to využili. Sme radi, že sme postúpili, ale pre nás to ešte stále nie je koniec, chceme zabojovať o medailu a možno by sme si zaslúžili aj tú najkrajšiu. Máme na to, ale hrať tri ťažké zápasy za tri dni bude náročné a preto musíme byť pripravení po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Myslím, že naše baby sú namotivované a pripravené odovzdať všetko, aby sme túto sezónu ukončili úspešne.” “So sezónou sme veľmi spokojní, dopadlo to lepšie ako sme očakávali. Odohrali sme veľa zápasov, ktoré nám pomohli pripraviť sa na vyvrcholenie tejto sezóny. Čakajú nás 3 najdôležitejšie zápasy, na ktoré sa tešíme. Veľkou motiváciou je pre nás aj to, že si zahráme pred domácim publikom a preto chceme ukázať čo najviac a samozrejme vyhrať”, povedala Stella Tarkovičová. Na finálový turnaj sa dostali družstvá: BK Slovan BratislavaYoung Angels “Yellow” KošiceŠBK Spišská Nová VesYoung Angels “Blue” Košice Program zápasov:18.5.15:30 Young Angels “Yellow” Košice - ŠBK Spišská Nová VesSLÁVNOSTNÉ OTVORENIE18:00 BK Slovan Bratislava - Young Angels “Blue” Košice 19.515:00 Young Angels “Blue” Košice - ŠBK Spišská Nová Ves17:30 BK Slovan Bratislava - Young Angels “Yellow” Košice 20.59:00 Young Angels “Yellow” Košice - Young Angels “Blue” Košice11:15 BK Slovan Bratislava - BK Slovan Bratislava -SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE TURNAJA    

13.05.2018
Juniorky vyhrali základnú časť a MSR sa budú konať v Bratislave
13.May.2018

Od nasledujúceho piatku do nedele (18.-20.mája) sa v Bratislave v Dome Športu odohrajú MSR Junioriek. Juniorky Slovana vyhrali základnú časť s bilanciou 26-2 a tak sa očakáva, že získajú aj nejakú medailu.

Danilo Rakočević, tréner Slovanu: “Náš cieľ pred touto sezónou bol jasný, dostať sa na Finálový turnaj. Keď sa ukázala šanca, že môžeme základnú časť aj vyhrať a tým získať organizáciu MSR na domácej palubovke, tak sme to využili. Sme radi, že sme postúpili, ale pre nás to ešte stále nie je koniec, chceme zabojovať o medailu a možno by sme si zaslúžili aj tú najkrajšiu. Máme na to, ale hrať tri ťažké zápasy za tri dni bude náročné a preto musíme byť pripravení po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Myslím, že naše baby sú namotivované a pripravené odovzdať všetko, aby sme túto sezónu ukončili úspešne.”

“So sezónou sme veľmi spokojní, dopadlo to lepšie ako sme očakávali. Odohrali sme veľa zápasov, ktoré nám pomohli pripraviť sa na vyvrcholenie tejto sezóny. Čakajú nás 3 najdôležitejšie zápasy, na ktoré sa tešíme. Veľkou motiváciou je pre nás aj to, že si zahráme pred domácim publikom a preto chceme ukázať čo najviac a samozrejme vyhrať”, povedala Stella Tarkovičová.

Na finálový turnaj sa dostali družstvá:

BK Slovan Bratislava
Young Angels “Yellow” Košice
ŠBK Spišská Nová Ves
Young Angels “Blue” Košice

Program zápasov:
18.5.
15:30 Young Angels “Yellow” Košice - ŠBK Spišská Nová Ves
SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE
18:00 BK Slovan Bratislava - Young Angels “Blue” Košice

19.5
15:00 Young Angels “Blue” Košice - ŠBK Spišská Nová Ves
17:30 BK Slovan Bratislava - Young Angels “Yellow” Košice

20.5
9:00 Young Angels “Yellow” Košice - Young Angels “Blue” Košice
11:15 BK Slovan Bratislava - BK Slovan Bratislava -
SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE TURNAJA

 

 

SPÄŤ
ĎALEJ
Zdieľaj
ĎALŠIE ČLÁNKY