Zápasy extraligy o konečné 5.-8.miesto

Po štvrťfinálových zápasoch play-off, kedy sme podľahli Good Angels Košice, sa naše ženy pokúsia o čo najlepšie konečné umiestnenie v skupine o 5.-8. miesto. Aj keď po základnej časti sme do play-off vstupovali z posledného miesta, ešte stále môžeme zabojovať o konečné piate miesto. V sobotu 25.3.2017 ženy nastúpili v Poprade v prvom zápase proti BAM Poprad a aj keď podľahli súperovi 63:52, s ich výkonom bol tréner Danilo Rakočevič spokojný. V stredu 29.3.2017 ich čaká druhý zápas ( séria sa hrá na 3 víťazné zápasy) o 18,00 hod. v Dome športu na Junáckej ulici 6 v Bratislave. Dá sa predpokladať, že dievčatá aj v tomto zápase pôjdu naplno a súperovi len tak ľahko víťazstvo nedovolia. Príďte ich teda povzbudiť a dodať im podpory a stať sa ich 6 hráčom v hľadisku.  Tešíme sa na Vás :-) BK Slovan Bratislava: BAM Poprad rozhodujú: Lamoš, Hudec, Gálová

28.03.2017
Zápasy extraligy o konečné 5.-8.miesto
28.Mar.2017

Po štvrťfinálových zápasoch play-off, kedy sme podľahli Good Angels Košice, sa naše ženy pokúsia o čo najlepšie konečné umiestnenie v skupine o 5.-8. miesto. Aj keď po základnej časti sme do play-off vstupovali z posledného miesta, ešte stále môžeme zabojovať o konečné piate miesto.

V sobotu 25.3.2017 ženy nastúpili v Poprade v prvom zápase proti BAM Poprad a aj keď podľahli súperovi 63:52, s ich výkonom bol tréner Danilo Rakočevič spokojný.

V stredu 29.3.2017 ich čaká druhý zápas ( séria sa hrá na 3 víťazné zápasy) o 18,00 hod. v Dome športu na Junáckej ulici 6 v Bratislave. Dá sa predpokladať, že dievčatá aj v tomto zápase pôjdu naplno a súperovi len tak ľahko víťazstvo nedovolia.

Príďte ich teda povzbudiť a dodať im podpory a stať sa ich 6 hráčom v hľadisku. 

Tešíme sa na Vás :-)

BK Slovan Bratislava: BAM Poprad

rozhodujú: Lamoš, Hudec, Gálová

SPÄŤ
ĎALEJ
Zdieľaj
ĎALŠIE ČLÁNKY